Cisza WiatruPrawo Przyciągania w praktyce wg Jarkosa

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami był dom, do którego wiatr znosił napotkane skarby. Układał je na półkach, wieszał na ścianach, aby mógł je w wolnych chwilach podziwiać. Jeśli gdzieś wieje wiatr, to znaczy, że szuka tam skarbu. Jeśli jest cicho i żaden listek się nie porusza,  znaczy, że  go znalazł  i teraz się nim w swym domu zachwyca…

Cisza Wiatru. Od tego Flasha zaczęła się moja przygoda z własną stroną. Dawno temu, kiedy miałem problemy z jednym portalem, na którym publikowałem moje obrazy, postanowiłem wziąć swoje sprawy w swoje ręce. Założyłem własną stronę na Republice i tam publikowałem. Nauczyłem się programowania i powoli odkrywałem nowe możliwości. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wszelkie ograniczenia istnieją w nas i nigdzie więcej.
Potem strona się delikatnie powiększała, ale Flash pozostał. Teraz znów zmieniłem host, ale na Republice jeszcze przez jakiś czas stara strona będzie dostępna. Mam duży sentyment do tej prezentacji i co jakiś czas wprowadzam w niej drobne modyfikacje. Nie jest ona perfekcyjna, ale nie wszystko w naszym życiu musi być doskonałe. Ważne, aby sprawiało nam radość.
W powyższym Flashu wykorzystane zostały utwory muzyczne: Joe Dassin – Et si tu n’existais pas, Kitaro: Auspicious Omen, Eternal Spring, Angel’s touch i Enter the kingdom, Gilla -Johnny, Gazebo- I like Chopin, Ivana Banfić – Imam Te, Fancy – Flames of Love, Sade-Smooth Operator, Era – Ameno, a także piosenki Hani. W utworze “Wykopki” wykorzystałem fragmenty “Włatców Móch” oraz fragmenty audycji telewizyjnej TVP Kielce o wodociągu w Grochowiskach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.