Mój YouTube
Pierwszy wpis na blogu
Prawo Przyciągania, the secret

Film “Hipoteza symulacji”, który chciałbym Wam polecić, pojawił się u mnie wczoraj. Z przyjemnością go obejrzałem, gdyż jest zgodny z moim światopoglądem. Traktuję go jako znak, że idę w dobrym kierunku. W filmie tym poszukiwane są dowody, że nasza rzeczywistość jest symulacją komputerową, o czym i ja kiedyś pisałem. Gdyby było to prawdą, to myślę, że mając świadomość uczestniczenia w grze… hmmmm… No właśnie. Z jednej strony może być lżej, że złe rzeczy, które się wokół dzieją, tak naprawdę są tylko fikcyjne, tak jak i dobre. I nie trzeba się tym wszystkim przejmować i brać sobie do serca, tylko uczestniczyć w grze i żyć zgodnie ze swoją misją, czyli poszukiwać radości. A z drugiej strony, to wszelkie wartości, idee biorą w łeb, bo są tylko zasadami gry.

Sam kiedyś pisałem proste programy, zacząłem nawet robić symulację ruchu karalucha w pudełku, i wiele rzeczy z naszej rzeczywistości przemawia za tym, że jesteśmy programem komputerowym… Kurde… Jakoś tak mi się smutno zrobiło, jakby cały romantyzm prysł. Jesteśmy Simsami.

Ale ok. Jesteśmy w tej grze, aby pozyskiwać radość. Nasze dusze są naszymi graczami. Równoległe światy w tym kontekście, to inne uruchomienia tej gry. Skoro mamy świadomość symulacji, to i mamy możliwość programowania. Jest to jasne, gdyż to nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość. Każde zdarzenie, które zauważamy, w którym uczestniczymy, to wskazówka dla nas. Nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dla naszego dobra.

Dużą sztuką jest o tym pamiętać.

Film dostępny tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=KNAWXp5nfik

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wnuczka Emilka
*
Prawo Przyciągania
Prawo Przyciągania, the secret, galeria
Jarkos, YouTube
Jarkos, YouTube
"Pocztówki Myślowe"
"Prawo Przyciągania w praktyce"
"Pińczów w 3D"
"Pińczowskie Artały"
"Jarkos Foto Art"
Pińczowskie Artały
Prawo Przyciągania, the secret