Mój YouTube

Pierwszy wpis na blogu

Prawo Przyciągania, the secret

Zdecydowałem się na pozostawienie takiego tytułu, gdyż chce ci polecić obejrzenie tak nazwanego filmu, bez względu na to, jakie masz zapatrywania. Ale jeśli już sam tytuł generuje w tobie złe uczucia, jeśli sprawia, że czujesz się oburzony, czy odczuwasz inny dyskomfort, to ten film jest jak najbardziej dla ciebie. Twoje wzburzenie już samym tytułem świadczy tylko o tym, że twój system wartości stoi na zmurszałych fundamentach i na grząskim terenie. Każde twoje wzburzenie o tym świadczy. Jeśli ktoś ubliża twojej wierze, a ty się przez to złościsz, to tylko znaczy, że nie ma w tobie choć tyle wiary, co ziarnko gorczycy. Jeśli jesteś pewien szczelności dachu na twoim domu, to choćby największa nawałnica szalała, ty będziesz spać spokojnie, bo wiesz, że twój dach jest solidny. I jak mawiała moja już nieżyjąca przyjaciółka Kasia „choćby skały srały” ty zła się nie ulękniesz, bo masz silną swoją wiarę.

Jeśli jesteś czegoś pewien, to żadne przeciwne argumenty nie są w stanie zmienić twego podejścia do sprawy. Nie przejmujesz się ludźmi usiłującymi wpłynąć na ciebie, bo wiesz, że nie mają racji. Jednak gdy cię oburza, kiedy jakiś dupek śmie twierdzić, że to, w co do tej pory wierzyłeś, to czyste gówno, to tylko znak, że ty sam masz małą wiarę, a rzeczony dupek tylko odłupał kawał tynku na twoim jednolitym murze. I to cię wkurza! Wkurza cię to, że sam prawdopodobnie jesteś dupkiem i nie masz odwagi się przed sobą do tego przyznać! Ale to już twój problem…

Wracając do filmu, polecam go obejrzeć, bo nie chce on nikogo obrażać, dyskryminować, czy poniżać, ale jedynie ma na celu podanie innej wersji rzeczywistości. A ty możesz tylko wybrać, która ci pasuje. Jesteś wolnym człowiekiem i masz prawo wyboru. Nikt nie może ci odebrać tego prawa, jeśli sam na to nie pozwolisz. Bo to ty decydujesz o swoim życiu. Nie namawiam cię do niczego. Sam masz odpowiednią inteligencję i sam zdecydujesz. Każdy twój wybór będzie właściwy, jeśli sprawi ci autentyczną radość i przy okazji nie skrzywdzi drugiego człowieka.

Jeśli chcesz bronić swojej wiary, obojętnie w co wierzysz, to umacniaj ją w swoim sercu. Wtedy nic nie będzie w stanie jej skruszyć. Walka przeciwko czemuś nigdy tego nie zlikwiduje. Tak stanowi Prawo Przyciągania. To, o czym myślisz, to pomnażasz. Walcząc z przeciwnikami twojego sposobu myślenia, pomnażasz przeciwników. Czy nie lepiej jest zająć się sobą i wzmocnić dach w swym sercu nad swoją wiarą? Jeśli ktoś myśli inaczej niż ty, to ma do tego prawo. Choćby nie wiem w jakie gówno wierzył, to ma do tego prawo. Nie wejdzie jednak z nim w twoje życie, jeśli ty mu na to nie pozwolisz swoimi emocjami podpiętymi do tego tematu.

Otwarcia umysłu ci życzę! Chyba, że dobrze ci z zamkniętym rozumem… no to sorry Wodzu. Nie oglądaj tego filmu i nie czytaj mojego bloga. Po co ci dyskomfort?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wnuczka Emilka

*

Prawo Przyciągania
Prawo Przyciągania, the secret, galeria
Jarkos, YouTube
Jarkos, YouTube
"Pocztówki Myślowe"
"Prawo Przyciągania w praktyce"
"Pińczów w 3D"
"Pińczowskie Artały"
"Jarkos Foto Art"

Pińczowskie Artały

Prawo Przyciągania, the secret