Mój YouTube

Pierwszy wpis na blogu

Prawo Przyciągania, the secret
Dr Nancy Banks – o szczepieniach i medycynie

Istnieje mnóstwo szczepionek, które mają nas uchronić przed różnymi chorobami. Przeciw grypie, żółtaczce, rakowi szyjki macicy i wielu, wielu innym. Tylko, że żadna z nich nie daje gwarancji na skuteczność działania, ale sygnalizuje możliwe skutki uboczne. Nie chcę się tu rozwodzić nad ideą szczepień, bo każdy sam powinien wiedzieć, czy lepiej walczyć przeciw czemuś, czy raczej być za opcją korzystniejszą. Matka Teresa nie chciała chodzić na wiece przeciwko wojnie, ale chętnie brała udział w tych propagujących pokój.

Nie można zwalczyć czegoś, jeśli się o tym ciągle myśli. Nie można wyleczyć grypy myśląc o grypie. Przyciągamy to do siebie, o czym myślimy. Tak działa Prawo Przyciągania, główne prawo naszego Wszechświata. Dlaczego nie ma szczepionki “dla zdrowotności”? Bo to nie jest opłacalne dla przemysłu farmaceutycznego. Gdyby wszyscy zdrowieli po zażyciu jakiegoś specyfiku, to ten przemysł by upadł. Człowiekowi nie są potrzebne żadne chemiczne środki, aby był zdrowy. To jego wiara we własne wyzdrowienie czyni go zdrowym. Dlaczego lekarstwa działają różnie na różnych ludzi? Dlaczego nie działają na niektórych w ogóle? Tłumaczy się to różnicą organizmów, co jest pokrętnym tłumaczeniem, bo w gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy tacy sami. Różni nas tylko myślenie. Różni nas nasza wiara w siebie.

Małe dziecko, które poddawane jest szczepieniu, nie ma świadomości skojarzonej z tym faktem. Ono odbiera tylko emocje i  intencje dorosłych, którzy je otaczają. Od tych emocji zależy, czy szczepionka pogorszy stan zdrowia dziecka, pozostanie mu obojętna, czy wpłynie na poprawę zdrowia. Dorośli sami decydują o tym, o czym myślą i jakie życie mają.

Przymus szczepienia dzieci w Polsce nadaje się do Trybunału w Strasburgu.

Dr Nancy Banks lekarz ginekologi i położnictwa mówi o niebezpieczeństwach szczepienia małych dzieci i medycynie. Krótki ale bardzo przejrzysty wywiad wyjaśniający całe sedno problemu od podstaw. Rozpowszechniajcie ten materiał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wnuczka Emilka

*

Prawo Przyciągania
Prawo Przyciągania, the secret, galeria
Jarkos, YouTube
Jarkos, YouTube
"Pocztówki Myślowe"
"Prawo Przyciągania w praktyce"
"Pińczów w 3D"
"Pińczowskie Artały"
"Jarkos Foto Art"

Pińczowskie Artały

Prawo Przyciągania, the secret