Spis treści

Spis Wpisów
Spis Wpisów

Odeszliśmy bardzo daleko od naszych korzeni, naszej natury. Nie wygnano nas z ogrodu Eden. Sami to uczyniliśmy. Jesteśmy jak włosy, które wypadły z głowy, ale nadal leżą na swetrze i sądzą, że ciągle stanowią jedność z organizmem. Manipulacja nami, naszym życiem, sięga o wiele dalej niż można sobie wyobrazić. Jesteśmy niewolniczą hodowlą, której zadaniem jest produkowanie niskich wibracji. Jesteśmy rakiem Matki Ziemi, który przez swą bezmyślność niszczy Ją, a także siebie. Jednak nie jesteśmy zmuszani do tego siłą. Wystarczy, że opętany jest nasz sposób myślenia i już jesteśmy zniewoleni. Religia, polityka, farmakologia i okazuje się, że także rolnictwo są tymi narzędziami, które degradują nasze istnienie. Wszelkimi sposobami Istoty Niskowibracyjne manipulują nami, aby jak najwięcej zdoić z nas niskiej energii. Aż do dzisiaj nie przypuszczałem, że także polityka rolna jest skierowana przeciwko nam…

Jesteśmy wspaniałymi istotami. Jesteśmy istotami wolnymi i nikt nas nie może zniewolić, jeśli sami na to nie przyzwolimy. A najłatwiej uzyskać naszą zgodę strasząc nas, mącąc nasze myśli, manipulując… Wpojono nam, że najważniejsze jest zdrowie. Sami często mówimy, że jak jest zdrowie, to więcej nie trzeba. Gówno prawda. Zdrowie jest pochodną. Pochodzi od naszej radości. Urodziliśmy się po to, aby cieszyć się życiem, aby doznawać radości z bycia wspólnie z Matką Ziemią w tej samej czasoprzestrzeni i wspólnie sobie pomagać. Nie jesteśmy tu po to, aby rywalizować z kimkolwiek o cokolwiek. Nie jesteśmy tu po to, aby kajać się przed kimś, cierpieć i kogokolwiek się bać. Jesteśmy tu dla własnej radości. Jeśli sami ją mamy, możemy obdarzyć nią wielu. Na tym polega nasza służebność.

Możemy wrócić do ogrodu Eden, ale najpierw powinniśmy stworzyć Raj w swojej głowie dla swoich myśli, bo jak na razie, to mamy w niej piekło.

Polecam obejrzenie filmików, które uświadomiły mi powyższe…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Wnuczka Emilka

Jarkos YouTube

Jarkosowa Dusza

*

Prawo Przyciągania, the secret, galeria
"Prawo Przyciągania w praktyce"
"Pińczowskie Artały"
"Jarkos Foto Art"
"Jarkos Foto Art"
"Jarkos Foto Art"

Pińczowskie Artały

Prawo Przyciągania, the secret