Mój YouTube

Pierwszy wpis na blogu

Prawo Przyciągania, the secret

“(…) Transerfing to potężna technika dająca Ci władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie-zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka.

Istnieje wiele książek, które uczą jak osiągnąć sukces, wzbogacić się, być szczęśliwym. Kusząca perspektywa. Któż tego nie pragnie? Jednak kiedy otwierasz taką lekturę, odkrywasz, że zawiera jakieś ćwiczenia, medytacje, sposoby pracy nad sobą.
Od razu robi się nudno. Życie i tak jest niekończącym się egzaminem, a tu znów każą Ci się sprężać i dawać coś z siebie.

Zapewniają Cię, że jesteś niedoskonały, i dlatego musisz się zmienić, bo inaczej nie masz nawet na co liczyć. Możliwe, że nie jesteś z siebie w pełni zadowolony. Lecz w głębi duszy wcale nie chcesz się zmieniać. I dobrze, że nie chcesz. Nie wierz nikomu, kto twierdzi, że jesteś niedoskonały. Dlaczego uważasz, że ktoś lepiej od Ciebie wie, jakim powinieneś być? Niczego nie musisz zmieniać. Wyjście jest zupełnie nie tam, gdzie go szukasz.

Nie będziemy zajmować się ćwiczeniami, medytacjami i przezwyciężaniem siebie. Transerfing nie jest nową metodą samodoskonalenia, lecz zasadniczo odmiennym sposobem myślenia i działania tak, by otrzymywać to, czego pragniesz. Nie osiągać, tylko właśnie otrzymywać. I być wiernym sobie, powracać do siebie.

Wszyscy popełniamy w życiu wiele błędów, a potem marzymy o tym, jak wspaniale by było odwrócić bieg zdarzeń i wszystko naprawić. Nie obiecuję dać Ci biletu w przeszłość, ale błędy można naprawić, przy czym będzie to podobne do powrotu w przeszłość, a nawet bardziej pasuje tu hasło „naprzód w przeszłość”. Sens tych słów stanie się dla Ciebie zrozumiały dopiero pod koniec książki. O tym, co zamierzam Ci opowiedzieć, nie mogłeś nigdzie przeczytać ani usłyszeć. Dlatego przygotuj się na niespodzianki tyleż zadziwiające, co przyjemne. ”

– Tak pisze Zeland w przedmowie do I tomu Transerfingu Rzeczywistości…

Mój Transerfing, czyli to, co nagrałem z Transerfingiem. Cytaty i rozdziały czytane przeze mnie. Poniżej linki do tych nagrań na YouTube.

Z lektorem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLG9fij4yK-_eYNhQ4ng2kE5bO5iCHRoJb

Bez lektora: https://www.youtube.com/playlist?list=PLG9fij4yK-_drCo8s7ofWjSjeVDtBBusV

 

 

 

Wnuczka Emilka

*

Prawo Przyciągania
Prawo Przyciągania, the secret, galeria
Jarkos, YouTube
Jarkos, YouTube
"Pocztówki Myślowe"
"Prawo Przyciągania w praktyce"
"Pińczów w 3D"
"Pińczowskie Artały"
"Jarkos Foto Art"

Pińczowskie Artały

Prawo Przyciągania, the secret