Spis treści

Spis Wpisów
Spis Wpisów

Dlaczego nie jesteś bogaty? Dlaczego inni są, a ty nie? Przecież jesteś identyczny z innymi, składasz się z takich samych atomów. Przecież nie jesteś gorszy od najbogatszych tego świata… No, chyba, że za takiego się uważasz. Chyba, że myślisz, iż oni są lepsi bo to, bo tamto, a ty jesteś gorszy bo to, bo tamto. Super. Skoro tak myślisz, to dopóty nie zmieni się nic w twoim życiu, dopóki nie zmienisz swego myślenia.

Powiesz: – Ale…

Nie ma żadnego ale! Wyrzuć ze swej łepetyny wszelkie śmieci, które otoczenie tam ci nawrzucało, aby ciebie zniewolić. Przestań uginać kark przed wszelkimi pierdołami tego świata, które są tylko po to, abyś czuł się gorszy i abyś był dobrym niewolnikiem.

Czy wmawiał ci ktoś kiedyś, że do czegoś się nie nadajesz, a ty nawet tego nie spróbowałeś i przyjąłeś ten osąd do siebie bez weryfikacji? Czyli zostałeś już zaprogramowany abyś był dupą wołową! I taka dupość wołowa wlecze się za tobą od tamtego czasu… Masz coraz mniej wiary w siebie, bo nic nie wskazuje na to, aby coś miało się zmienić.

Ale dlaczego nic się nie zmienia? Bo twoje myśli sa ciągle negatywne. Ciągle nie wierzysz w

siebie. I nie dziwię się, bo jeśli np. twój partner w każdej sytuacji daje ci do zrozumienia, że jesteś nic nie wart, to jak ty masz myśleć inaczej? Jak masz uwierzyć w siebie? Co masz zrobić?

Pierwszy krok, to zakończ definitywnie ten toksyczny związek. Jeśli twoja kobieta to pinda grochowa, to się z nią rozstań, bo ona jest jak kula u nogi i ogranicza twoja wędrówkę do szczęścia. Jeśli twój facet to piździak i dupek dzwący, to po co jeszcze z nim jesteś? Odejdź od ćwoka i uwolnij się raz na zawsze! Twój związek już dawno się zakończył, a małżeństwo to fikcja. Zrób w końcu coś dla siebie, bo żyjesz przede wszystkim dla swojego szczęścia. Jeśli ty jesteś radosny, to i twój świat taki jest. Zrób to dla siebie i Matki Ziemi, bo ona ma już dość twojego smutku!

Niekiedy jest nam ciężko pozbyć się dawnych naleciałości. Łatwiej jest nam uwierzyć, że coś innego może sprawić, że będziemy bogaci. Do tego są amulety, talizmany, drzewka szczęścia i tego typu rzeczy. Wierzymy, że Bóg nam pomoże, czy inna podobna istota. Jednak to my decydujemy o swoim życiu, a powyższe przykłady to tylko gadżety ułatwiające nam podróż do swego szczęścia. Wszystko jest dobre, co nam w niej pomaga.

Poniższy film pokaże ci, jak zaprogramować się na bogactwo. Uwierz w to, a tak się stanie. W każdej sferze twojego życia możesz osiągnąć sukces. Jeśli tylko uwierzysz, że możesz. Twoje życie jest w twoich rękach i tylko ty o nim decydujesz…

Jestem Bogaty – Brad Yates, afirmacje bogactwa metodą EFT po polsku.

Dodaj komentarz

*

7 918 views

Wnuczka Emilka

Jarkosowa Dusza

*

Prawo Przyciągania, the secret, galeria
"Jarkosowe Malowanki"
"Jarkosowe Wschody i Zachody"

Pińczowskie Artały

Prawo Przyciągania, the secret