Spis treści

Spis Wpisów
Spis Wpisów

Wzrost

Niekiedy odnosimy wrażenie, że świat oszalał, że to, co się wokół nas dzieje jest jakieś irracjonalne i występuje wbrew zdrowemu rozsądkowi. Dlaczego występują kryzysy gospodarcze, kiedy na Ziemi jest dość zasobów dla wszystkich? Dlaczego energia, paliwa są coraz droższe, kiedy z powodzeniem można produkować darmową energię bez zanieczyszczania środowiska? Dlaczego miliony ludzi głoduje, kiedy inni nie mogą sobie poradzić ze swoja nadwagą? Dlaczego człowiek zabija człowieka? Dlaczego chęć zysku jest nadrzędną pobudką mająca większa wartość niż miłość? Dlaczego ważniejsza jest zemsta niż przebaczenie? Dlaczego człowiek człowiekowi wilkiem, a wilk wilkowi człowiekiem? Niestety, w całej swej inteligencji jesteśmy bardziej prymitywni od pantofelka, który w żaden sposób nie szkodzi swojemu gatunkowi. Człowiekowi od urodzenia wpajany jest schemat, że aby przetrwał musi być najlepszy, musi być ponad innych, musi mieć lepsze wyniki, lepiej rozwiązywać testy, lepiej zdawać egzaminy. A co to znaczy dla naszego człowieczeństwa, że ktoś zdał lepiej maturę? Że ktoś jest lepszym specjalistą? Ano tylko tyle, że lepiej sprawdzi się jako niewolnik systemu. Czy, jeśli ktoś zdobędzie wystarczająca wiedzę, aby stworzyć urządzenie generujące darmową energię, to będzie mógł swój wynalazek wdrożyć dla ogólnego dobra? Nie? To po jasną cholerę uczył się tyle lat i stał się wybitnym specjalistą??? Tylko po to aby służyć wybranej grupie, a nie wszystkim ludziom. Służąc kilku osobom jest się niewolnikiem. Służąc wszystkim ludziom jest się człowiekiem wolnym.

Wzrost, darmowa energia

Każdy z nas ma wolną wolę i każdy może wybrać, co chce robić. Możemy robić wszystko, co sobie zamarzymy. Jeśli tylko w to uwierzymy. Jeśli jednak pomimo naszych wątpliwości poddajemy się presji systemu, to nie zdziwmy się, że pomimo profitów, jakie otrzymamy od niego, w końcu umrzemy na raka, który zrodzi się z poczucia naszego wykorzystania. Chcemy gonić za pieniądzem? Gońmy! Chcemy gonić za sławą, za władzą? Zasuwajmy ile sił w nogach! Ale w tym pędzie nie zapomnijmy, że jeśli nie robimy tego wyłącznie dla siebie, dla swojej radości, a dla kogoś, kto od nas tego wymaga, czy aby komuś coś udowodnić, to wszystko co pozyskamy będziemy musieli zwrócić, bo sukces budowany na nie swoich marzeniach nigdy nie będzie naszym sukcesem.

Każdy z nas ma wolna wolę i jeśli pasuje ci zniewolenie, obłuda i oszustwa tego świata, to nie oglądaj poniższego filmu, bo możesz sobie nigdy nie wybaczyć, że runął twój sielski-anielski obraz tego świata. Jeśli jednak masz wątpliwości i czujesz, że coś jest nie tak w twojej rzeczywistości, że zbudowałeś ją na złudnych informacjach, wręcz kłamliwych, to obejrzyj ten film i sam wyciągnij wnioski. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, jeśli zadasz sobie pytanie: „dlaczego jest na świecie tyle zła i kłamstwa” to przeczytaj TUTAJ, co wcześniej na ten temat napisałem.

Zapraszam na film:

Dodaj komentarz

*

8 135 views

Wnuczka Emilka

Jarkosowa Dusza

*

Prawo Przyciągania, the secret, galeria
"Jarkosowe Malowanki"
"Jarkosowe Wschody i Zachody"

Pińczowskie Artały

Prawo Przyciągania, the secret