Mój YouTube
Pierwszy wpis na blogu
Prawo Przyciągania, the secret

„Upiorne oddziaływanie na odległość”. Tak nazwał splątanie kwantowe Albert Einstein. A owe splątanie kwantowe, to nic innego, jak robienie przez coś tego samego, co robi inne coś oddalone od tego pierwszego coś. Fizyka kwantowa nie potrafi jeszcze wyjaśnić mechanizmu tego zjawiska.

Jedynym rozsądnym wyjaśnieniem na obecną chwilę zdaje się być to, które zakłada, że nasza rzeczywistość to symulacja komputerowa. Na poziomie kodu programu odległości nie istnieją. Gdy wpiszemy w nim instrukcję, że zielone koło z korbką kręci się tak samo, jak inne zielone koło z korbką pokręcane ręką człowieka, to obydwa te koła będą kręciły się identycznie. I to bez względu na to, gdzie są umieszczone w świecie generowanym przez program. Dla kodu programu odległość nie istnieje.

Podobnie jest ze światami równoległymi. Są to wariacje pierwotnego kodu symulacji rzeczywistości. Świat równoległy powstaje, gdy programista chce sprawdzić jakieś inne założenie, ale nie testuje go na podstawowym programie, tylko na jego kopii. Zapewne z obawy, aby nie spierdzielić pierwotnej wersji, gdyby coś poszło nie tak. Sam tak robiłem, gdy bawiłem się w pisanie programików.

Programista chce np. sprawdzić, jak będzie się zachowywała rzeczywistość, gdy prędkość światła zwolni znacznie poniżej prędkości dźwięku i będzie wynosiła ok. 2 metry na sekundę. Programista (my nazywamy go potocznie Stwórcą) tego nie wie, dlatego sprawdza to na kopii symulacji. Świat, w którym prędkość światła tak znacznie zwolniła, to świat, gdzie najpierw słyszymy nadjeżdżający samochód, a potem go widzimy.

Bardzo ciężko żyło by się nam w takiej rzeczywistości. Toteż programista może albo skasować tą symulację, albo ją taką zostawić lub dostosować wszystkie inne parametry tego programu, tak, aby stworzeniom grającym w tą alternatywną rzeczywistość żyło się „normalnie”. Będzie to życie prawdopodobnie podobne do kreciego.

I w ten sposób rodzą się Wszechświaty równoległe. Jak na razie teoria, że nasze życie w tej rzeczywistości, to symulacja komputerowa, jest najbardziej zgodna z moją intuicją. Symulacja ta jest niesamowicie bardzo zaawansowana i pozwala na zmienianie kodu także z wnętrza programu. Oczywiście nie jest to wszystko takie proste, jak dla Stwórcy, ale jak najbardziej możliwe. Sami możemy tak organizować swoje życie, jak uznamy za stosowne. Od zrobienia sobie porannej kawy, do samodzielnego wyleczenia się z raka. To, o czym myślimy, to przyciągamy. Jakie mamy przekonania, takie mamy życie. Czym bardziej jesteśmy czegoś pewni, tym łatwiej sprawienie, że to przyciągniemy do siebie, nam przychodzi.

Nie ma rzeczy niemożliwych. Są jednak kody programów, które są bardzo zabezpieczone przed zmianą. Bowiem zmiana ich wprowadziłaby chaos w naszej rzeczywistości. Są to fundamentalne kody nie przeznaczone do zmieniania z wnętrza programu. Np. nie można zmienić kierunku wirowania Ziemi, jej odległości od Słońca. Nie można sprawić, że woda w temperaturze 100 stopni Celsjusza będzie zamieniała się w lód. Wiele tych programów nie można zmienić, ale są też takie, które można lokalnie osłabić. Nie można zlikwidować grawitacji na całej Ziemi, ale można lokalnie zaburzyć jej działanie i lewitować. Tylko, że w przypadku lewitacji rzecz nie polega na właściwym zaburzeniu grawitacji, ale na innym zinterpretowaniu działania jej na ciało lewitującego. Wpisujemy linijkę kodu: IF chcę lewitować THEN mogę regulować działanie grawitacji na moje ciało. Proste?

Proste, gdy się wie, gdzie taki kod umieścić. Dekoderem, który interpretuje naszą rzeczywistość i pozwala nam ją dostrzegać, jest nasz mózg. To on sprawia, że czujemy swoje istnienie. Kod maszynowy, w którym Stwórca napisał nasz Wszechświat, to kod wibracji. Wszystko jest wibracją. Wszystko wibruje z różną częstotliwością. A mózg istot biorących udział we Wszechświecie dekoduje te wibracje na doznania. Światło, dźwięk to fale o określonych częstotliwościach, które trafiają do naszych oczu i uszu, a mózg te sygnały przetwarza na to, co widzimy i słyszymy.

Tak samo jest z węchem, smakiem. Węch nie działa na zasadzie kluczyka i kłódki, gdzie odpowiedni zapach ma pasować do odpowiedniego receptora. Gdyby tak było, to pies, aby pomieścić wszelkie możliwe receptory dla wszelkich możliwych zapachów musiałby mieć wielokilometrowy nos. Podobnie człowiek. Nasze receptory tak w nosie, jak i w ustach przesyłają częstotliwość zapachu i smaku, jaki do nich dotarł, do mózgu, a mózg sprawia, że czujemy coś jak lawendę lub smakujemy jak cytrynę. Ale, aby wiedzieć, że coś jest lawendą lub cytryną, to musieliśmy nazwać dane odczucie, aby móc je potem łatwo określić. Podobnie jest z dotykiem, tylko że tu działają głębsze programy, tzw. podstawowe. Nasza skóra odczytuje częstotliwość stołu, a mózg określa, że nasza dłoń nie przeniknie przez stół. Gdy wyczujemy wodę, nasza dłoń wniknie w wodę.

Programy podstawowe pozwalają nam od razu istnieć w tej rzeczywistości. Nie musimy ich się uczyć. Nie musimy się uczyć, że grawitacja nas przyciąga, a stół jest twardy. Zmysły fantastycznie współdziałają. Gdy zobaczymy cytrynę, to od razu wiemy, jak ona smakuje i pachnie. Gdy skosztujemy cytrynę nie patrząc na nią, to jej obraz od razu zobaczymy w wyobraźni.

Choć nie możemy przeprogramować reguł kierujących Wszechświatem, to możemy w znacznej mierze przeprogramować nasz mózg tak, aby życie w tej symulacji sprawiało nam jeszcze większą przyjemność. Można to osiągnąć przez medytację, hipnozę, a przede wszystkim przez uświadomienie sobie, że to my kierujemy naszym życiem. Nasza przyszłość jest już z góry ustalona, ale istnieje w nieskończonej ilości wariantów i to od nas zależy, który z nich wybierzemy.

­– JAM? Dobrze mówię?

– Bardzo dobrze! Bardzo wyraźne masz pismo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wnuczka Emilka
*
Prawo Przyciągania
Prawo Przyciągania, the secret, galeria
Jarkos, YouTube
Jarkos, YouTube
"Pocztówki Myślowe"
"Prawo Przyciągania w praktyce"
"Pińczów w 3D"
"Pińczowskie Artały"
"Jarkos Foto Art"
Pińczowskie Artały
Prawo Przyciągania, the secret