Spis treści
Spis Wpisów
Spis Wpisów

Obiecywałem sobie wielokrotnie, aby definitywnie olać temat i nie powracać do niego. Jednak jestem jeszcze słabym człowiekiem i nie wytrzymałem. Zabieram głos w sprawie, bo czuję taką potrzebę. Ostatnio zalewają mnie informacje, że niejaki ojciec Rydzyk, czy jakoś mu tak, pozyskał od Państwa Polskiego datek w wysokości 20 mln złotych polskich. Pojawiają się zdjęcia tego człowieka, a pod nimi komentarze w stylu: “hańba”, “precz z Rydzykiem”, “Duda to zdrajca” itp. Nie dziwię się oburzeniu tej części społeczeństwa, gdyż ona nawet nie domyśla się, o co w tym wszystkim chodzi. Wbrew pozorom (które kiedyś jeszcze były stwarzane, ale teraz już nie) według mojej oceny Kościół Katolicki nie jest instytucją, która służy dobru ludzkości i dobru planety. Została ona stworzona blisko 2 tyś lat temu celem służenia innemu Bogu, niż oficjalnie się podaje.

Po pierwsze: Największa Możliwa Wibracja nie potrzebuje służby i okazywania mu uwielbienia, bo Sam jest największym uwielbieniem i radością.

Po drugie: Nie potrzebuje oddawania mu czci i klękania pokornego przed Nim, bo On jest największą radością i tylko radością można się z nim zjednać, nie zaś pokorą i bojaźnią.

Po trzecie: Nie zależy mu na naszym życiu i tym, co my z nim zrobimy. To nam ma zależeć na tym, aby zbliżać się do Niego, a nie Jemu na ingerowaniu w nasze jestestwo.

Po czwarte: Nasz Stwórca, to wszystko, co nas otacza, także my sami. Tak jak nasze komórki są częścią naszego ciała, tak my wchodzimy w skład Jego organizmu.

Pier2M

Jeśli ktoś nam wmawia, że jest inaczej, to łże jak pies po to, aby zawładnąć naszymi myślami i naszym życiem. Kościół Katolicki, według mojego rozeznania i odczucia, to pigułka arszeniku powleczona lukrem, aby łatwo można ją przełknąć. Nie służy on dobru ludzi, ale Istotom Niskowibracyjnym, które można nazwać śmiało Szatanem. Tak jak nie może złe drzewo dobrych owoców wydawać, tak nie da rady przez cierpienie uzyskać radości zbawienia wiecznego. To jawna bzdura i manipulacja. Kościół Katolicki został stworzony po to, aby pozyskiwać i generować niskie wibracje (złość, strach, niechęć, nienawiść, itp) i żywić nimi Istoty Niskowibracyjne, dla których takie częstotliwości są porównywalne z naszą radością. Nie jest ważne przy tym, czy chodzisz do kościoła i słuchasz tam o męce pańskiej i cierpieniu Chrystusa oraz że “błogosławiony, kto się boi Pana”, czy wkurzasz się na poczynania Kościoła Katolickiego będąc ateistą. To jest bez znaczenia, po której stronie jesteś. Ważne, że produkujesz niskie wibracje. A jeśli to robisz, jeśli się złościsz, to żywisz tym samym Szatana. Kościół Katolicki kończy się już. Coraz mniej wywołuje złości, bo coraz więcej jest osób świadomych mechanizmu jego działania. Lukier na tej pigułce, to cząstka radości, jaką myślisz, że odczuwasz, gdy podejrzewasz, że Pan się tobą opiekuje.

Dlatego Istoty Niskowibracyjne posuwają się do takich gestów, jak darowizna 20 mln dla ojca Rydzyka. Nie, sorry! To nie dla jego ojca, ale dla samego Rydzyka była ta darowizna ponoć. Kiedyś wystarczyło, jak ksiądz na religii, czy katechetka postraszyła dzieci piekłem i tak zakorzeniała strach w umysłach niewiniątek, że starczał na całe życie.Teraz trzeba wytoczyć cięższe działa. Nasza Ziemia zwiększyła swoje wibracje i niestety, ale wszystko, co się nie dostosuje, z niej zniknie. Kościół Katolicki zniknie za niecałe trzy pokolenia. Przynajmniej zniknie w takiej formie, w jakiej jest i być może zacznie służyć radosnej stronie życia.

Nie ma więc potrzeby złościć się na jego poczynania, nie ma potrzeby w ogóle się złościć. Chyba, że mamy moc to zmienić. Wtedy walnijmy pięścią w stół, zawołajmy wszystko zmieniające hasło “kurwa mać!” i zróbmy rząd. Jeśli nie mamy takiej mocy, to nasza złość niczego nie zmieni, a tylko tracąc zdrowie, nakarmimy Szatana. Najlepiej pozostać na takie coś obojętnym.

Gro osób, które narzeka na taki stan rzeczy, co najmniej raz w tygodniu idzie do kościoła i tam poddaje się programowaniu. To jest dokładnie tak, jakby narkoman przyjmował swoją działkę narkotyku, aby nie widzieć pewnych rzeczy i działać tak, jak ktoś inny tego chce. Skoro nie podobają Ci się działania Kościoła, to po jasną cholerę celebrujesz tą instytucję? Olej ją sikiem prostym i jeśli chcesz rozmawiać ze swym Bogiem, to czyń to w domu, w toalecie, na spacerze, czy nawet podczas seksu. Ty nie potrzebujesz pośredników do niego, bo masz Go w sobie. Ty jesteś Nim!

Jeśli będziesz odczuwać radość z tego faktu, to gwarantuję Ci, że wszelkie złe rzeczy nie dopchają się do Ciebie. Radość rodzi radość. Nie ma innej opcji. To, co się teraz dzieje w Polsce i w świecie, to ostatnie podrygi tego systemu. Systemu opartego na niskich wibracjach. Niektórzy otworzą oczy, inni zginą nie mając ich nigdy otwartych. Jednak każdy z nas ma wolną wolę i każdy niech wybierze to, co mu pasuje. Nie mam nic przeciwko chodzeniu do kościoła, jednak lepiej by było, że jesteśmy świadomi tego, o co w tym wszystkim chodzi. Mając taką świadomość możemy się zabezpieczyć przed programowaniem niskowibracyjnym i czerpać z tego radość. Jeśli śliwka wpadnie w gówno, to nie jest jeszcze stracona. Wyciągnijmy ją, otrzyjmy i cieszmy się jej smakiem. Nawet w Kościele Katolickim ukryte są takie śliwki, tylko trzeba je chcieć i potrafić odszukać.

Nie złośćmy się, że niejaki Rydzyk pozyskał 20 mln zł, ale bądźmy pełni dla niego podziwu, że tak potrafił zorganizować swoją rzeczywistość, a Wszechświat tak doskonale z nim współdziała. Myślę, że Rydzyk jest mistrzem pozytywnego myślenia i doskonale wie, jak stosować Prawo Przyciągania. Wszak owce same lgną do niego i bronią go własną piersią. On je doi, a one mają satysfakcję, że je za cycki pociągnął. Uczmy się od niego i nie narzekajmy! Bo tu nie chodzi o pieniądze, ale o umiejętność kształtowania rzeczywistości dla naszych potrzeb. Po to się urodziliśmy, aby pomnażać naszą radość. Uczmy się od Rydzyka myślenia. Sam Rydzyk nie jest niskowibracyjny. Nie można siedzieć na kamieniu i go podnieść. On ogarnia to wszystko z zewnątrz. Aby manipulować niskowibracyjnymi ludźmi, trzeba mieć trochę wyższe wibracje i świadomość działania tej rzeczywistości.

A swoją drogą, ciśnie się takie pytanie: jaki głupi musi być polski naród, aby dopuścić do takiej sytuacji, gdzie taki manipulator stoi na takim piedestale? Odpowiem na to pytanie: polski naród nie jest głupi. On jest tylko zakręcony jak słoik i nie może znaleźć sposobu na otwarcie, bo zakrętka się zapiekła. Stary sposób na odkręcenie, to postukać się w dekiel i wtedy nastąpi otwarcie. Pytanie, czy słoiki chcą być odkręcone? Czy są gotowe na to? Jak to ktoś mądry powiedział: “głupich nie sieją, sami się rodzą”. Zawsze pamiętajmy, że nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dla naszego dobra. Chwalcie więc Pana, bo on chwolby potrzebuje i jego ojca, Rydzyka, bo od niego wszelkie nauki płyną!

W tym momencie moja drukarka zaczęła coś drukować, choć nie była podłączona do prądu. Zaskoczyło mnie to bardzo. W pewnym momencie wypluła kartkę z napisem: “Pan uważa się za pochwalonego”. Podpisano JAM.

I niech mi tu nikt nie zarzuca, że jestem bezbożnikiem, bo wiem, jaki On jest i czym jest. Doświadczam Go w każdej chwili i każda chwila moja jest zdeterminowania zwiększaniem swej radości, aby być jak najbliżej Jego. A Kościół Katolicki, i wszelkie inne tego typu instytucje, mam gdzieś. Nie powiem, że w dupie, bo tam jest strefa zakazana dla złych rzeczy. Dla mnie ta instytucja jest na tyle złą, zbrodniczą i oszukańczą, że nie zasługuje na jakiekolwiek moje emocje. Kiedyś, pisząc takie słowa, zrzygał bym się. Teraz piszę to bez emocji. Jak dziennikarz relacjonujący grzybobranie. Jeśli się zezłościsz na me słowa, to miej świadomość, że karmisz Istoty Niskowibracyjne. Najlepiej zrobisz, jak podejdziesz do mych słów bez emocji. Tylko obojętność sprawi, że coś zniknie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
Wnuczka Emilka
Jarkos YouTube
Jarkosowa Dusza
*
Prawo Przyciągania, the secret, galeria
"Prawo Przyciągania w praktyce"
"Pińczowskie Artały"
"Jarkos Foto Art"
"Jarkos Foto Art"
"Jarkos Foto Art"
Pińczowskie Artały
Prawo Przyciągania, the secret